MERSİN_KADIN_GAZETESİ
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

KADIN BASIN ÇALIŞANLARI KOMİSYONU İLK TOPLANTISINI YAPTI

KADIN BASIN ÇALIŞANLARI KOMİSYONU İLK TOPLANTISINI YAPTI

Tarih 11 Ağustos 2014, 18:32 Editör Baki Uguz

Malatya Gazeteciler ve Televizyonlar Cemiyeti (MGTC) bünyesinde kurulacak olan Kadın Basın Çalışanları Komisyonu, kuruluş sürecine ilişkin ilk toplantısını yaptı.

İHA- Geçtiğimiz aylarda faaliyetlerine başlayan Malatya Gazeteciler ve Televizyonlar Cemiyeti (MGTC) bünyesinde Kadın Basın Çalışanları Komisyonu kuruluyor. Basında çalışan kadınları aynı çatı altında buluşturacak ve önümüzdeki günlerde faaliyetlerine başlayacak olan komisyon, ilk toplantısını gerçekleştirdi. Dün MGTC’de buluşan kadın basın çalışanları, hayata geçirecekleri projelere ve amaçlarına yönelik istişare yaptılar.
MGTC Yönetim Kurulu Üyesi ve Kadın Basın Çalışanları Komisyonu Başkanı Leyla Yüksel, komisyonun faaliyetlerinin sadece basın çalışanlarıyla sınırlı olmayacağını, daha çok toplumun bütün kesimlerinin katılacağı sosyal içerikli faaliyetler yapacaklarını söyledi. Yüksel, “Komisyon olarak elbette öncelikli hedefimiz basın sektöründe çalışan kadınların hayatın her alanında daha aktif olarak yer alması. Farklı görüşlerden, farklı yayın kuruluşlarından arkadaşlarımızla oluşturduğumuz bu komisyonda, birlik ve beraberliğin gücünü göstermek istiyoruz. Bunun yanı sıra şunu öncelikle vurgulamak istiyorum: Biz faaliyetlerimizi sadece basın sektörüyle sınırlandırmak istemiyoruz. Eylül ayından itibaren sosyal projelerle Malatya’ya katkı sunmaya çalışacağız. Basın sektöründeki tüm meslektaşlarımızdan da destek bekliyor, bu anlamda herkesi aramızda görmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu haber 983 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

KADIN/STK

'KÜRTAJDA ERKEK RIZASI YOK HÜKMÜNDEDİR'

'KÜRTAJDA ERKEK RIZASI YOK HÜKMÜNDEDİR' 'KÜRTAJDA ERKEK RIZASI YOK HÜKMÜNDEDİR'

'Sağlık Bakanlığı Kürtaj Yapan Hastanelerin Listesini Açıklasın'

'Sağlık Bakanlığı Kürtaj Yapan Hastanelerin Listesini Açıklasın' 'Sağlık Bakanlığı Kürtaj Yapan Hastanelerin Listesini Açıklasın'
NE KAFASI!21 Haziran 2016


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi