Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

    -BAŞKAN TUNCER’DEN SPORSEVERLERE MÜJDE: MEZİTLİ’DE TENİS KORTLARI YENİLENİYOR

    Mezitli Belediyesi, Spor Kenti

    Mezitli Belediyesi, Spor Kenti Mezitli için çalışmalarına devam ediyor. Gençlerin ve çocukların sportif faaliyetlere katılımını teşvik ederek spor alanlarını güçlendirmeyi amaçlayan belediye, var olan tesislerin bakım ve tadilatlarını titizlikle gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Aratos Spor Tesisleri’nde tenis kortları yenilemesi gerçekleşiyor.

    Spor alanlarında vatandaşların sportif faaliyetler içerisinde yer alarak toplumsal hayata daha etkin bir şekilde katılabilmelerini amaçlayan Mezitli Belediyesi, her kesimden vatandaşı sporla buluşturmaya devam ediyor. Spor Kenti Mezitli için çalışmalarına devam eden belediye, var olan tesislerin bakım ve tadilatlarını gerçekleştirerek sezonuna hazırlıyor. Bu kapsamda Mezitli Belediyesi Aratos Spor Tesisleri’nde bulunan tenis kortları ve sahası yenilenerek modern ve sağlıklı hale getiriliyor. Tenis severler tarafından sıklıkla kullanılan alanda tahribata uğramış yerler onarılıyor, peyzaj ve alan düzenlemesi yapılıyor. Mezitli’de bulunan yedi tenis kortunda da aynı işlemler gerçekleştiriliyor. Mezitli’de tenis severlere daha kaliteli bir hizmet sunulması hedefleniyor. Yenileme çalışmalarının tamamlanmasının ardından, Aratos Spor Tesisleri’nde tenis oynamak isteyenler için modern ve donanımlı kortlar hazır olacak.

    HER KESİMDEN VATANDAŞ SPORLA BULUŞUYOR

    Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, sporun ve sağlıklı yaşamın önemini vurgulayarak, her kesimden vatandaşı sporla buluşturacağını belirtti. Yenilenen tenis kortlarıyla birlikte, Mezitli’de sporun keyfi bir kez daha çıkarılacak.