Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Seçer: “Hem Mezitli’yi, hem Mersin’i rekor bir oy ile kazanacağız”

  Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli

  Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli Belediye Başkan Adayı Ahmet Serkan Tuncer; dillere destan bir proje tanıtım lansmanı ile projelerini kamuoyu ile paylaştı.

  Yoğun katılım ile gerçekleştirilen lansmana; CHP Grup Başkanvekili ve Milletvekili Ali Mahir Başarır, CHP İl Başkanı Koral Ömür, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Milletvekilleri Gülcan Kış ve Talat Dinçer, CHP Mezitli İlçe Başkanı Ulaş Yılmaz, Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, STK’lar, dernekler, basın mensupları, vatandaşlar ve muhtarlar katılım gösterdi.

  Seçer: “Hem Mezitli’yi, hem Mersin’i rekor bir oy ile kazanacağız”

  Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Vahap Seçer, projelerin her birinin çok kıymetli olduğunu belirterek konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

  “Çok güzel projeler var ama bir ta nesi çok önemli. Bu Türkiye’ye, belki de dünyaya örnek oldu. Nedir o? Sahilleri ranta değil, halka açmak. İşte o okuma salonunu senden bekliyoruz. En ilgi çeken proje o oldu. ‘Bravo’ dedim. Ahmet Serkan Başkan daha Başkan olmadan halkçı belediyeciliğin sinyalini verdin, sana helal olsun.

  Ahmet Serkan Tuncer’in bir belediye başkanlığı deneyimi yok ama emin olsun yüreğinde sevgi dolu bir abisi var. Biz yanındayız. Biz büyük bir aileyiz; Cumhuriyet Halk Partisi ailesi. Mersin’den Türkiye’ye bir mesaj göndereceğiz. Açık ara hem ilçeyi hem Büyükşehir’i kazanacağız.

  Uyum olursa, huzur olursa memnuniyet olur. Hiçbir şeyden korkumuz yok. Ahmet Serkan Tuncer’in Cumhuriyet Halk Parti’liliği tartışılmaz. Bir belediye başkanlığı deneyimi yok ama Ahmet Serkan Tuncer emin olsun yüreğinde sevgi dolu bir abisi var. Biz yanındayız.

  Başarılı olması için her zaman bir abi gibi, bir ata gibi kabul ettiği takdirde biz yanında oluruz, deneyimlerimizi aktarırız, gücümüzü yansıtırız, kolumuzu gereriz.”

  Tuncer; “Mezitli’mizin adını Türkiye de ve dünya da duyurmak istiyorum”

  Ahmet Serkan Tuncer ise konuşmasında; gelen misafirlere tek tek teşekkür ederek, projelerinin ayağı yere basan bir altyapı da olduğunu belirtti.

  Proje ekibinde, alanında uzman insanlar ile çalıştığını ifade ederek;

  “Benim, Mezitli Belediye Başkan Adaylığımın kampanya süreci 20 yıl önce başladı, hala da devam ediyor. Ben 20 yıldır halkımın içindeyim. Ben halkımızın ne istediğini çok iyi biliyorum. Kırsaldaki 20 mahallemizin de, merkezdeki 20 mahallemizin de ne istediğini çok iyi biliyorum.

  Aday adaylığım sürecinden itibaren kapsamlı bir proje ekibi oluşturduk. Hepsi alanında u zman ve birbirinden değerli. Ekibimizin içerisinde, üniversitelerimizden çok değerli profesörlerimiz, siyaset bilimcisi, şehir plancısı, mimar, arkeolog, ve güzel Sanatlar konusunda uzman çalışma arkadaşlarım var.

  Ekibime şunu söyledim; Mersin’imiz Türkiye’nin ve Akdeniz’in incisi, Mezitli’mizde Mersinimizin incisi. Doğasıyla, deniziyle, sahiliyle, kırsalıyla yaylasıyla, tarımıyla birçok potansiyeli var. Her zaman, Mezitli’mizin adını Türkiye’de ve Dünyada duyurmak, parmakla gösterilen bir kent haline getirmek istiyorum.” dedi.

  Her fırsatta, Mezitli’ye aşık olduğunu ifade eden Tuncer;

  “Ben, Mezitli’ye ve Mezitli halkına aşık bir insanım. Çünkü benim kentim, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, ‘Benim iki büyük eserim vardır; biri Türkiye Cumhuriyeti, diğeri Cumhuriyet Halk Partisi’dir.’ diyenlerin kentidir. Benim kentim, Cumhuriyet Halk Pa rtisinden bağımsız yapamam diyenlerin kentidir.

  Benim kentim, toplumun tüm birleşenleriyle; sevginin, barışın, huzurun, kardeşliğin ve mutluluğun, kentidir. Bu yüzden halkımız her şeyin en iyisini hak ediyor. Projelerimiz ortada,
  halkımız için yapacaklarımız da ortada. Bize inanın, bize güvenin.” ifadelerini kullandı.